fbpx

Lütfen yüklenmesini bekleyiniz...

 

Tasarımcılar İçin En İyi 13 Dijital Ajans Logo Fikirleri - Site Sepetim

Sonradan düşünülmüş gibi davranılır, ancak bir önceliktir, buna logo diyorsunuz ve biz buna “Markanızın Kimliği” diyoruz. Her gün binlerce logo ile karşılaşıyorsunuz, ama kaç tanesini hatırlıyorsunuz? Neredeyse, 5. Sebep, logoların geri kalanı vay faktörüne sahip değildir veya nöronlarınız tarafından hatırlanamayacak kadar karmaşıktır. Okumaya devam edin ve yeni logo fikirleri oluşturmak için ilham alabilirsiniz. web tasarım gaziosmanpaşa

Bir tasarımın üç yanıtı vardır – evet, hayır ve WOW! Vay canına hedefleyen.

-Milton Glaser

Harika bir logo tasarımının amacı muazzam bir yaratıcılık, hayal gücü, güzellik ve zekâ hissi aşılamaktır. Tüm bu faktörler bir parlaklık duygusu sağlamak için bir araya geliyor. Şirketlerin, marka adlarını kullanıcılarının akıllarına iyi kazımasına yardımcı oluyor ve sonuçta onları unutulmaz kılıyor.

Markaların şahit olduğunu biliyor musunuz, Marka bilinirliğinde% 80 artış renkli bir logo tasarımı ile?

Bununla birlikte, yaratıcı ve parlak bir logo tasarımı bulmak basit olmaktan çok uzaktır. Yapılması gereken çok fazla araştırma ve zaman var, yüzlerce taslak yapılacak. Dahası, bir logo doğru kullanıcıları çekmek açısından çok fazla ağırlık taşırken, önümüzdeki yıllarda hem logo tasarımının hem de markanın büyük bir trendde değişeceği de doğrudur .

Neden?

Mobil tarama, 2016’da masaüstü aramalarının en tepesinde olduğundan, dijital pazarlama dünyası 360 derecelik bir dönüş yaşadı. Günümüzde şirketler, kullanıcıları anında büyüleyen şeylerin daha küçük ekranlarda muhteşem ve sonsuz yaratıcı görünmesine öncelik veriyor.

Tasarımcılar, modern logo tasarım trendlerini uygulamak için sürekli bir arayış içindedir ve her şeyi mevcut dijital manzaraya uyacak şekilde mükemmel bir şekilde hizalamaktadır. Bu tasarımcılar, dijital stratosferdeki sayısız teknolojik yenilikten tam olarak faydalanıyor ve kendilerini ve tasarımını geleceğe taşıyor.

Bunun ışığında, iyi ilham alabileceğiniz bazı inanılmaz logo tasarım trendleri aşağıda belirtilmiştir.


Tasarımcılar için en iyi dijital ajans logo fikirlerinden 13’ü

1. RNO1

üst dijital ajans-logo-fikirler-için-tasarımcılar-rno1

 

Bu logoya ünlü West Coast dijital pazarlama ajansı tarafından bakıldığında, logo yutulan basit sadelik ve minimalizmi takdir edemez. Minimal soyut bir tasarım kullanarak şirket, kaliteli hizmet sunmak için yaratıcılıklarını ve profesyonelliklerini göstermede anında başarılı olur.


2. Tangent

üst dijital ajans-logo-fikirler-için-tasarımcılar-teğet

 

Lider dijital ajanslardan biri olan Tangent’in logosu, işleri basit ve noktaya tutmanın harika bir örneğidir. Derinlemesine detaylandırma açısından nasıl büyük uzunluklara ulaşmadıklarını görebilir ve N’yi akıllıca tersine çevirerek logo tasarımını minimumda tutmaya odaklanmış olabilirsiniz. Logo fikirleri ararken minimalizmin gücünü hafife almamak önemlidir. 2019’da.


3. True

üst dijital ajans-logo-fikirler-için-tasarımcılar-gerçek-ajansı

 

Windsor, Melbourne merkezli bir tam hizmet dijital ajansı, logolarında minimalist yaklaşımı zekice bir araya getirerek çekici görünmesini sağladı; tasarım, şirketin adını güzel bir şekilde tanımlar ve ajansın parlaklığına ve yaratıcılığına tanıklık eder. Sonunda bir dönemin akıllıca kullanımı, pürüzlülüğü giderir ve şüpheleri giderir.

Minimalist ve yaratıcı yaklaşımları, müşterilere yönelik çalışmalarının da bu şekilde olduğunun bir işaretidir.


4. Flightparth

üst dijital ajans-logo-fikirler-için-tasarımcılar-flightpath

 

New York’ta bulunan bir dijital pazarlama ajansı olan Flightpath, logolarında negatif alan kullanımını zekice bir araya getirerek akıllı görünmesini sağladı; şirketin adını tanımlar ve ajansın parlaklığına ve yaratıcılığına tanıklık eder. Bu, otomatik olarak farklı hizmetler sunmada ne kadar yaratıcı ve profesyonel olacaklarına dönüşür.


5. Frank

üst dijital ajans-logo-fikirler-için-tasarımcılar-frank-dijital

 

Herhangi bir kullanıcıyı anında büyüleyebilecek basit ama akılda kalıcı ve sanatsal bir logo tasarımının başka bir örneği. Web sitelerinde interaktif bir logo kullanıyorlar. Fareyle üzerine gelirseniz, birkaç kabinin soyut bir tasarımını oluşturacaktır. Şirketin logosu, biraz zaman ve yaratıcılıkla, çok para harcamadan kalıcı ve unutulmaz bir logo tasarlayabileceğinizin gerçek bir kanıtıdır.


6. Crowd

üst dijital ajans-logo-fikirler-için-tasarımcılar-kalabalık

Kalabalık yaratıcı bir ajans ve işletmelerin neden mükemmel logolar oluşturmasına gerçekten yardımcı olabileceklerini görmek kolaydır. Kalabalık logo tasarımı basit ve bozulmamış – tam olarak. Bu, beyninizi iyi bir logo bulmaya çalışırken sarmanız gerekmediğini gösteriyor – ilk başta basit olmayı deneyin ve yerine yerleşecektir.


7. Mimoza

üst dijital ajans-logo-fikirler-için-tasarımcılar-mimoza-ajansı

Mimosa kendine dijital çöpçatan diyor. Pazarlama çözümleri ve web tasarım hizmetleri sağlayıcılarıdır. Logoları oldukça basit ve gerçek güzellik bu. Şirketin adını oluşturmak için yaratıcı bir yazı tipinden başka bir şey kullanmamak, aynı zamanda şirketin dijital çözümleri kolaylıkla sağlama çabasının da bir göstergesidir.


8. Search & Gather

üst dijital ajans-logo-fikirler-için-tasarımcılar-arama-toplamak

Search and Gather, Kanada merkezli bir dijital ajanstır. Logo tasarımları, fontların yaratıcı kullanımı ile birlikte minimalizmin bir başka örneğidir. Logolarına bir göz attığınızda, ne yaptıklarında ne kadar doğru olduklarını hayal etmeye başlayacaksınız – bu da sizin için en iyi dijital pazarlama stratejilerini aramak ve size nihai bir çözüm sunmak için gerekli tüm kaynakları toplamaktır.


9. Advantix Digital

üst dijital ajans-logo-fikirler-için-tasarımcılar-ADVANTIX-dijital

Karmaşık telekomünikasyon programlarını optimize etme ve yönetme konusunda uzmanlaşmış olan Advantix logo tasarımı, işleri profesyonel, yaratıcı ve minimal tutmak için başka bir örnekte. Şirket, ayrıntılı sanat eserlerine başvurmadı ve her şeyi alakalı, minimal ve biraz yaratıcı tuttu.


10. Redonk Marketing

üst dijital ajans-logo-fikirler-için-tasarımcılar-redonk-pazarlama

Teksas merkezli Redonk Marketing, müşterilerine ciddi şekilde hazır çözümler sunma yeteneklerine sahip bir grup parlak dijital pazarlama uzmanıdır. Sadece ‘k’ nin pazarlamadaki ek rotasyonu ile yeterince basit görünecek olan logolarına bakarak, şirketin gerçekten benzersiz müşteri deneyimi sunacağı mesajını başarıyla canlandırdılar.

Bunu zekâ ve becerileri ile birleştirin ve ne kadar küçük veya büyük olursa olsun markanızı geliştirmek için çalışan zorlu bir dijital pazarlamacı ekibine sahip olacaksınız.


11. Y Media Labs

üst dijital ajans-logo-fikirler-için-tasarımcılar-y-medya-laboratuarları

Y Media Labs, web sitelerine gittiğinizde ilk göreceğiniz etkileşimli bir logo tasarımına da sahiptir. Her üç harf de (Y, M ve L) yapışık küplerde hızla yanıp sönerek kalıcı bir izlenim bırakacaktır. Etkileşimli logolar logo tasarımında büyük bir eğilimdir.


12. Mobi Team

üst dijital ajans-logo-fikirler-için-tasarımcılar-mobiteam

Mobiteam’in logo tasarımı, akılda kalıcı ve yaratıcı bir şey oluşturmak için tüm doğru renkleri birleştiren bağlamsal logoların harika bir örneğidir. Logoları, müşterinin gereksinimlerinin her yönüyle şirketin nasıl çalıştığına çevrilerek marka adını artırmak için tek elden bir çözüm sunar.

Bağlamsal ve şekil değiştiren logolar, büyük çapta popüler bir logo tasarım trendi haline geldi ve daha küçük şirketlere ve yeni şirketlere gerçekten yaratıcı ve etkileşimli logolar kullanarak hedef kitlelerini cezbetme avantajı sağladı.


13. Bleech

bleech-dijital pazarlama ajansı

Mavinin gücünü seviyoruz! Bleech’in logo tasarımı, basit ama karakteristik bir görünüme sahip olduğu için favorilerimizden biridir. Ekibin renkleri ve yazı tipini birleştirmeyi nasıl sunduğunu seviyoruz.


İşte böyle – logonuzu geliştirirken ve tasarlarken ilham alabileceğiniz en iyi dijital pazarlama şirketlerinden bazıları.  Bu örneklerle, logo taslaklarınızı ve ürettiğiniz fikirleri gerçek, olağanüstü logo tasarımlarına nasıl dönüştürebileceğinizi hızlı bir şekilde göreceksiniz. 

Cevap Bırakın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Hemen Ara!