fbpx

Lütfen yüklenmesini bekleyiniz...

 

İlhamınız İçin En İyi Dijital Ajans 404 Sayfası - Site Sepetim

İnternette gezinirken yanlışlıkla yanlış bir adres yazabilir veya artık mevcut olmayan bir sayfaya rastlayabilirsiniz.

Sıradan “404 – Sayfa Bulunamadı” sayfaları sizi hayal kırıklığına uğratıyor. Bununla birlikte, dijital pazarlama ajansları tarafından 404 sayfalık olağanüstü örnekler var.

404 sayfası, sitenizde var olmayan bir web sayfasının neden olduğu standart bir HTTP hata mesajı kodudur. Web sitesinde olması bir zorunluluktur.

Ziyaretçi için mutlu bir son değildir ve ziyaretçiden tekrar denemesini isteyen sıradan bir sayfa olması gerekmez. Bunu bir avantaja dönüştürebilirsiniz. Bir 404 sayfası, şirketinizin sunduğu küçük bir vitrin olabilir. Yaratıcı, eğlenceli ve şaşırtıcı olabilir.

İlhamınız için en iyi dijital ajans 404 sayfasının bir listesini derledik:


Büyük Medya

Bu web sayfası burada David Bowie’nin Uzay Tuhaflığı’nın güçlü hislerini veriyor! En şirin 404 Hata sayfası olarak var olan “Houston, bir sorunumuz var” esprili eseri Massive Media’nın sahip olduğu mizah duygusunu anlatıyor.

Havada yüzen köpeğin kullanıcıları güldüreceğini ve sayfayı yenilemek istemediğini varsayıyoruz.


Major Tom

Binbaşı Tom, Massive Media ile aynı mizah anlayışına sahip. 404 sayfasında, uzayda yüzen bir adam göreceksiniz.

Sayfada, “Houston, 404’lük bir sorunumuz var. Amaçsız bir şekilde havada yüzmek yerine neden ilgili içeriği bulmak için yukarıdaki yararlı gezinmeyi kullanmıyorsunuz? ” Nazikçe mizah ile gitmek için yön gösterir.


RNO1

Yüce plaj dalgalarına şaşırtıcı derecede takıntılı olan RNO1, hatayı huzurlu ve sakin bir LA tarzı yaklaşımda sunar.

Kim bilir, belki de ziyaretçilerin hiçbir şey yanlış gibi hissettirmek istedikleri, bu yüzden sakin olun, devam edin ve tekrar deneyin!


TANGENT

Bir dizüstü bilgisayarda kafasına çarpan üzgün çarpışma testi mankeni sizi Tangent’in 404 sayfasında karşılıyor. Sayfada “Fiddlesticks! Bilgisayar hayır diyor. 404 gemide. ”

Yani, bilgisayarın yanlış URL hakkındaki sözlerine saygı duymaktan başka çaremiz yok.


Luminary

Yaratıcı bir 404 sayfası istediğiniz için tamamen yenilikçi bir fikir bulmanız gerektiği anlamına gelmez…

Armatür basit ama şık tuttu. Logo tasarımlarından, sayfayı çekici hale getiren ve ziyaretçileri ana sayfaya yönlendiren bir emoji ve küçük dokunuşlar eklemeyi unutmadılar.


Flightpath

404 sayfasında, hiçbir yerin ortasında kaybolan iki kişi var. Harita üzerinde yapılan ayrıntılı analizlere ve kontrollere rağmen nereye gideceklerini bilmiyorlar.

Net bir yönü olmayan bir 404 sayfasına ulaştığımızda tam olarak böyle hissediyoruz. Bu resmin altında, Flightpath ana sayfaya geri dönmenizi veya destek ekibiyle iletişime geçmenizi ve böylece kaybolmamanızı önerir.


Pound & Grain

Pound & Grain eğlenceli bir yol istiyor…

Ajansın 404 sayfası, olumsuz bir deneyimi eğlenceli ve akıllı bir deneyime dönüştürmenin harika bir örneğidir.

Sayfa, ziyaretçilerin ajansın tarihi ve P&G Trivia adlı kısa ve eğlenceli bir testle önceki projeler hakkında daha fazla bilgi edinmesini sağlar.

 


Y Media Labs

Y Media Labs, gezinmesi oldukça açık olan çok kullanıcı dostu bir web sitesine sahiptir.

Web sitelerinde 404 sayfa almayı başarırsanız, sayfanın bulunamadığını ve ana sayfaya yönleriyle devam edebileceğinizi söyler.

 


isadoradigitalagency

Bir ziyaretçi 404 sayfasına ulaştığında, bir sonraki adımda ne yapacaklarına yön vermek güzeldir.

Isadora Ajansı’nın 404 sayfasına rastladığınızda, aradığınızı bulmak için menüye boya ile yollarını takip etmekten çekinmeyin.

 


Redonk Marketing

Böyle inanılmaz bir görünüme nasıl bir gülümseme kıramazsınız?

Redonk biliyordu ve aradıkları sayfada bir sorun yaşadıklarında ziyaretçileri gülümsetmeye karar verdiler.

404 sayfası, ziyaretçilerini onlarla iletişime geçmeye ve ekibini 404 hatası hakkında bilgilendirirken çalışmalarıyla ilgili daha fazla bilgi edinmeye çağırıyor.

 


NuStream

Bu, bu listedeki en basit ve son nokta, ancak yine de yaratıcı 404 sayfası olabilir. Ziyaretçinin aradıklarını bulmasına yardımcı olmak için bir arama çubuğu eklemek çok SEO dostu.

 


WEBITMD

WEBITMD sayfanın mevcut olmadığını açıkça göstermektedir. Ardından, ziyaretçiyi bu 404 sayfadan yönlendirmek için bir arama çubuğu sunar.

 


İşte aldın! Keşfettiğimiz en iyi yaratıcı dijital ajans 404 sayfanın 12’si. Olağanüstü 404 sayfadan ilham alın, ziyaretçilerinizin web sitenizde kalmasını sağlayın ve dijital pazarlama hizmetlerinizi ve projelerinizi keşfetmeye devam etmek için onları motive edin .

Cevap Bırakın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Hemen Ara!