fbpx

Lütfen yüklenmesini bekleyiniz...

 

Potansiyel Müşteri Yaratmak İçin Etkili Taktikler - Site Sepetim

Speciar

Kitlelerinizin dikkatini çekmek artık bir cakewalk değil. Tüketici alışkanlıkları ve beklentilerindeki sürekli değişimle birlikte , işletmelerin kollarını sıvamaları, sadece beş yıl önce kullandıkları çalışma modellerinde ve yöntemlerinde ciddi bir değişiklik yapmaları gerekiyor. Potansiyel müşteri oluşturmak için yeni ve etkili yöntemler uygulamak gibi. gaziosmanpaşa web tasarım

Bu sadece pazarlamanın farklı yollarını tanımlamakla kalmaz, aynı zamanda mal ve hizmet satın almayı ve satın almayı gerçekten seven insanların tarzına uymak için satışın önemini anlamaktır.


Yüksek kaliteli potansiyel müşteriler oluşturma.

Teknoloji tabanlı seçeneklerden değer mi arıyorsunuz? Öyleyse, dijital iş çabaları yüksek vitese geçtikçe çevrimiçi işletmeler daha hızlı / daha akıllı bir şekilde hareket etmelidir.

Yüksek kaliteli potansiyel müşteriler oluşturmak, profesyonel ekibinizi bağlantı kurma, ilişki kurma ve fırsatları en iyi şekilde kapatma konusunda onlara yardımcı olan bilgilerle birleştirebileceğiniz bir norm haline geldi.

Ama soru bunun nasıl yapıldığı? İki temel alana odaklanmanız gerekiyor:

 • Daha fazla ziyaretçi edinin
 • Onlardan daha iyi bir tepki alın

Açılış sayfasını optimize etme

Şimdi daha fazla ziyaretçi çekmek için avlanıyorsanız; iyi optimize edilmiş, iyi hedeflenmiş ve dönüşüm sağlayan bir açılış sayfasının hazırlanması, en etkili yöntemdir.


Bir açılış sayfasına giriş

Kişisel olarak bir açılış sayfasını tüm çevrimiçi pazarlama kampanyalarınızın omurgası olarak tanımlıyorum Teknik olarak konuşursak, hizmetleriniz, ürünleriniz veya kaynaklarınız için saf bir reklam biçimidir. Ve bana güvenin, burada insanları / ziyaretçileri sayfaya çekmek için çok çaba sarf etmeniz gerekiyor.

Başarılı bir açılış sayfasının Kayalarını, Çakıl Taşlarını ve Kumunu tanıyın

“ Boş Turşu Kavanozu ” hikayesini duydunuz mu? Benzer şekilde, olası satış yaratma stratejileriniz kayaları, çakıl taşlarını ve kumu uygun oranlarda içermelidir.

Açıklayayım. Büyük kayalar; stratejinizin en önemli unsurları içeriktir. Ayrıca, biz işletmeler olarak kaya üreticileriyiz. Blog, SEO, PPC ve sosyal platformlar gibi trafik oluşturmak için çeşitli araçlar kullanılır.

Bu yüzden onları akıllıca kullanın, daha önce hiç olmadığı gibi çekici içerikler oluşturabilirsiniz. Kendinizi, deneyiminizi veya sektörünüzdeki eğitim liderini sergilemeyi seven ilk kişi olarak kurabilirsiniz.

Ayrıca, bu klişe duydun mu – Güve değil, alev ol? Bir klişe bu klibi deneyin ve artan sayıda nitelikli potansiyel müşteriyle potansiyel müşteri oluşturma oranlarını nasıl artırabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

Aşağıda, olası satış sonrası mükemmel satış sonrası açılış sayfasını oluştururken göz önünde bulundurulacak belirli uygulamaları vurgulamak istiyorum.


# 1 Aday müşteri yakalama

Peki, şimdi olasılıklar neler? Ziyaretçilerinizin yarısı, özellikle yeterli miktarda potansiyel satış yakalayamazsanız sitenize geri dönmeyebilir. Bu gibi durumlarda, çalışan bir e-posta adresine sahip olmak, herhangi bir pazarlamacının isteyebileceği en iyi şeydir.

Ancak ziyaretçilerin bu bilgileri tek seferde sunmaya her zaman hazır olduklarını düşünüyor musunuz? Muhtemelen değil! Böylece, harekete geçirici mesaj düğmelerine sahip olabilir veya hizmetinizde bu düğmelere kaydolabilirsiniz . Stratejik pazarlama danışmanı ve Nicholas Kusmich adlı Facebook reklam uzmanı, ziyaretçilere bilgi almak için yeni bir kural getirmiştir.

 • Sormadan önce ver
 • Pazarlama sürecinin her adımı kendi içinde değerli olmalıdır

Kaydolma e-postasının lüks olarak değerlendirildiği bir zaman olduğunu bilmek sizi ilgilendirebilir. O günler yaşamak için en önemli soru o günlerde büyük bir soruydu ve şimdi her açıdan bilgiyi savurarak işleri doğru bir şekilde yapma yollarımız var.

Dikkate alınması gereken bir diğer husus, pop-up engelleyicileri yüklemekten kaçınmak ve spam klasörlerimizi boşaltmaktır. Böylece, potansiyel alıcılar tarafından konulan duvarları yıkın, doğru bilgi edinmek için yeni kickass katılım yöntemlerini bulun.

Etkili-taktik-to-üretmek-potansiyel-kurşun-yakalama

# 2 Kurşun mıknatıslar

Başarılı bir müşteri yaşam döngüsü oluşturmak istediğinizde, ziyaretçileri potansiyel müşterilere dönüştürme sürecini optimize etmek, yapılması gereken bir etkinliktir. Trafik oluşturma aşaması ile olası satış yaratma aşaması arasında, bir kerelik ziyaretçilerin bilgilerini alma girişimlerinizi acımasızca ihmal eden ve bir daha sizden haber almak istemeyen bir delik bulunmaktadır.

Deliği kapatmak büyük bir sorun değildir. Tek ihtiyacınız olan kurşun mıknatıs araçları. E-posta tercihlerinden aboneliklere ve sosyal medyaya kadar, sitelerinin ziyaretçilerinin ilgisini çekmek için balık tutabilirsiniz. gaziosmanpaşa web tasarım

Buradaki en iyi örneklerden bazıları şunlardır:

 • Eğitim video serisi
 • Web Seminerleri
 • Ücretsiz deneme
 • e-kitaplar
 • Bir dizi bonus ipucu
 • Beyaz kağıtlar
 • Konuyla ilgili bir uzmanla röportaj

 # 3 Açılış Sayfası Dönüşümü

İşletmeniz için bir başka ilginç özellik de açılış sayfası dönüşümlerini artırmaktır. Potansiyel müşterileri yakalamak ve potansiyel müşterileri ısıtmak gibi iki amaca hizmet etmek , doğru oluşturulmuşsa açılış sayfaları daha önce hiç olmadığı gibi harikalar yaratabilir.

Ziyaretçiler arasındaki merakı artırmak için büyüleyici başlığı kullanın

 • Kitleleriniz hakkında daha fazla araştırma yapın
 • Standında hassas ol
 • Doğru araçları tercih edin
 • Alakalı ve çekici görseller kullanın
 • Harekete geçirici mesaj / kayıt bölümünü optimize edin
 • Müşteri referanslarını kullanın
 • Takip et

Bunun dışında, açılış sayfanızın verdiği sözü vermeniz gerekiyor. Örneğin, burada% 50 indirim yaptıysanız, sözünüzü sakladığınızdan ve ilettiğinizden emin olun.

Düşünmenin başka bir yolu da yazı tipine, renklendirmeye ve kullanılan görüntülere iyi odaklanmaktır. Oluşturduğunuz reklamın açılış sayfanızda bir dereceye kadar çoğaltıldığından emin olun. gaziosmanpaşa web tasarım


# 4 Atılım puanlaması

Son “L”, tüm potansiyel müşterileri , gelen pazarlama içeriğinizle olan etkileşim düzeylerine göre önceliklendirmek ve nihayetinde kimin satın almaya hazır olduğunu belirlemenize yardımcı olmaktır. Bu adım, doğru bir şekilde kurulursa son kullanıcılarınızın neyle ilgilendiğini belirlemenize kesinlikle yardımcı olacaktır.

Şirketin en sıcak satış fırsatlarını tanımak, hedef pazarınıza ulaşırken ve satış fırsatlarından faydalanırken iş zamanınızdan ve paradan tasarruf etmenizi sağlar. gaziosmanpaşa web tasarım


SEO Markası , bir pazarlama dönüşüm hunisinin içindeki açılış sayfalarının önemini bilir. İşletmenizin vazgeçilmez bir parçası olarak, sayfanıza geldikleri andan satın alma anına kadar bir kullanıcının deneyiminden en iyi şekilde yararlandığınızdan emin olmak istersiniz. Burada ajans , Açılış Sayfası En İyi Uygulamaları için benzersiz bir Kontrol Listesi paylaşıyor .


Özetle, başarı pazarlama stratejinizin farklı unsurlarına öncelik vermekle ilgilidir.

Vakıf yerinde ise, etkili ve etkili bir yaklaşım oluşturmalısınız. Sürekli olarak denemeyi ve uygulamayı unutmayın ve sıralandınız! gaziosmanpaşa web tasarım

Cevap Bırakın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Hemen Ara!