Çiçekli web tasarım sistemi genel olarak web yazılım, e-ticaret, Google Ads ve de arama motoru optimizasyonu yani Seo gibi bir çok konuda deneyimli kadrosu ile hizmet vermekteyiz.

İnternet  sitesi büyük küçük her firma için müşteri bulma konusunda gereklidir. Kreatif ve etkili bir tasarım google ads ve Seo sizi diğer işletmelerin önüne çıkarır. Site Sepetim Olarak itina ile tasarlanmış İnternet  siteleri geliştiriyoruz. İnternet siteniz ile müşteri hacminizi arttırabilirsiniz.

Çiçekli WEB TASARIMI

Bir web sitesinin başarıya ulaşması için gerekenler nedir? Web sitesinin ara yüzü verdiğiniz reklam ve seo gereklidir. Site Sepetim olarak sizin için Kaliteli ve özgün bir web sitesi tasarlayarak size yardımcı olmaya çalışıyoruz.

Kurulduğu günden bugüne Çiçekli web tasarım hizmetlerimiz ile siz değerli müşterilerimize her konuda teknik destek vermekteyiz. Web Tasarım Sürecimiz aşağıda ki gibidir.

İÇERİK VE FOTOĞRAF

İnternet Sitenizi tasarlarken içerik olarak gerekli araştırmalar yapıldıktan sonra lisanslı stock fotoğraflar ile internet siteniz tasarlanmaktadır. Müşterilerimiz ile interaktif tasarım çalışması yaparak amaca uygun hizmet etmekteyiz. (Fotoğraflar Adobe Stock Sitesinden İndirilmektedir.)

Google Ads Reklam

İnternet sitesinin tasarım ve içerik kısmını tamamlayıp internet sitesinin aktardıktan sonra google ads kurulumu yapmaktayız. 2 hafta boyunca ücretsiz danışmanlık vererek reklamı sürekli optimize ediyoruz. Bu sayede saçma, sahte veya ilgisiz tıklamaları optimize ediyoruz. Farklı Saldırı engelleme yöntemlerimiz ile gelen bot ve rakip tıklamalarını optimize ediyoruz.

 

Doping Seo

Yeni geliştirilen yazılımımız sayesinde bulunduğunuz tüm ilçe, semt ve mahallelere makale çalışması yapıyoruz. Sistem Otomatik paylaşım yaparak zamandan tasarruf etmektedir. Ortalama İnternet sitesi başı 3000-5000 paylaşım yapılmaktadır. Bu sayede google botları tarafından fark edilip internet sitenizi bölgesel anahtar kelimelerde üst kısımlara çıkarmaktayız.

Çiçekli SEO UYUMLU WEB SİTESİ

Çiçekli Web sitesi olarak siz değerli müşterilerimize seo alt yapılı internet sitesi sunmaktayız. Google search konsoluna kayıt olunduktan sonra internet sitenizin Başlık, Meta key, h etiketi, resim alt niteliği, sitemap.xml, image optimizasyon ve site hızlandırmaları ile internet sitenizi seo uyumlu yapmaktayız.

 

Çiçekli WEB TASARIM FİYATLARI

Çiçekli Web tasarım fiyatları sizin isteklerinize göre farklılık göstermektedir. Doping seo veya e ticaret sistemleri internet sitenize ek olarak eklenmektedir. Lisanslı fotoğraflar firmamıza aittir. Hosting ve domain ilk yıla özel firmamız tarafından karşılanmaktadır. Genel olarak uygun fiyatlı internet siteleri yapmaktayız. Ödemeyi ilk önce alan firma değil önce iş sonra ödeme ahlakına sahip bir firmayız.

 

Çiçekli WEB TASARIM FİRMALARI

Çiçekli web tasarım firmaları arasında size profesyonel, ilgili ve güvenilirlik olarak hizmet verebilecek en iyi firmalar arasında bulunmaktadır. İnternet sitesini yaptıktan sonra google ads reklamlarını ücretsiz yöneten tek firmayız.

Site sepetim olarak siz değerli müşterilerimizin tüm problemlerini çözmek ve istediğiniz sonuçlara ulaştırmak için ekibimiz ile hizmet vermekteyiz. Müşteri memnuniyetini en yüksek tutan web tasarım firmaları arasındayız. Her türlü probleminiz için bizi arayabilir detaylı bilgi alabilirsiniz.

Çiçekli MOBİL UYUMLU WEB TASARIM

Mobil uyumlu internet siteleri tasarlayarak kullanışlı internet siteleri tasarlamaktayız. Responsible tasarımlar için öncelikle sitenin alt yapısını toplamaktayız. Mobil uyumlu internet sitenizi yaptıktan sonra 4 farklı cihaz üzerinden mobil uyum testine tabi tutulmaktadır. İsterseniz internet sitelerinizin mobil uygulamasını tasarlıyarak google play ve app store üzerinden uygulamanızı indirilebilmektedir. Çiçekli mobil uyumlu web tasarım olarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten memnuniyet duymaktayız.

 

WEB TASARIMININ YARARLARI NELERDİR?

Web tasarımı sayesinde işletmeniz ön plana çıkmaktadır. Sosyal mecrada iş hacminizi büyütebilmek için ön planda olmanız gerekmektedir. Ön plana çıkmak için internet siteniz olmalı ve bazı kuralları yerine getirmelisiniz. Google’de yukarı çıkmanız için 2 yol vardır.

  1. Google Ads –SEM (Search Engine Marketing)
  2. SEO – (Search Engine Optimization)

Sem ile reklam vererek işletmelerinizin telefon numarasını ve internet sitenizi ön plana çıkarabilir ve işletmenizin iş hacmini artırmaktadır. Fakat seo uzun soluklu ve uğraş gerekmektedir. İnternet sitenizi güncel tutmalı seo uyumlu hale getirmeli ve backlink atmalasınız. Ortalama Seo 6-8 ay içinde kendini göstermektedir.

 

Google Ads Yararlı mı?

Google ads işletmelerin ön plana çıkması için çok önemli bir sistemdir. Rekabete dayalı olan google ads sistemi verdiğiniz teklif ve bütçelere göre rekabet sistemine dahil olmaktasınız. Başarılı bir reklam için Pozitif anahtar kelime analizi, negatif anahtar kelime analizi, Bölge Dahil etme , Bölge hariç bırakma, Demografi analiz ve engelleme, içerik analizi, teklif ve bütçe analizi yapılarak google ads reklamlarını profesyonel olarak takip etmekteyiz. İlk kurulan reklamda 300 TL promosyon kredi kodu kullanarak 115 tl harca 300 tl kazan hediyesi ile birlikte kurulmaktadır. Promosyon için google ads 1 aydan eski olmaması ve daha önce promosyon kullanılmaması gerekmektedir. Çiçekli google ads danışmanlığı ile alakalı detaylı bilgi almak için bizi 0553 007 14 33 numaradan telefondan ulaşabilirsiniz.

Hizmet Bölgelerimiz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Teklif Alın