Hakkımızda

_

Biz

Kimiz ?

Site Sepetim, markaların dijital iletişim isteklerine etkili çözümler üreten, bilgi odaklı, hızlı ve kreatif çözümler sunan tam hizmet ajansıdır. Müşterilerimize dijital tasarım, dijital pazarlama, web tasarım, web yazılım gibi konularda hizmet vererek marka değerini ve kurumsal itibarını arttırmayı amaçlıyoruz. Üretimlerimizi markanın ruhuna uygun, tasarım yaklaşımlarını teknoloji ile birleştirerek hedef kitlenin kolay fark edebileceği doğrultuda hazırlıyoruz. Farklı platformlara göre farklı içerikler üretiyoruz. Her işimizin başında en geniş perspektiften baktığımız bir çalışma modeli uygulama hedefimiz vardır. Kendi performansımızı sürekli ölçüyor ve geliştiriyoruz. Keşfediyoruz. İcat ediyoruz. Fark yaratmanın en etkili yolu Site Sepetim aracılığıyladır.

_

BİZİM

İSTATİKLERİMİZ

5+ŞUBELERİMİZ
8+Yıllık Tecrübe
100%Müşteri Memnuniyeti

VİZYONUMUZ

_

Uluslararası platformda tanınan, dünya trendlerin arasında, özgürlükçü, çağdaş, geleceği benimseyip uygulayan dinamik bir sistem inşa ederek;
Diğer sistemlere göre farklarımızı, eşit dağılım bütçe, güven temelinden ödün vermeden sektörde hızlı bir yükselişe geçip, gün geçtikçe büyüyen, büyüdükçe daha çok kazandıran, kreatif ve dijital ajans olmak.

MİSYONUMUZ

_

Uzmanlığımızı ve fark yaratan bakış açımızı sağlam verilerle harmanlayarak iş performansını yükseltmek ve uzmanlığımızla benzersiz çözümler üretmek.

DEĞERLERİMİZ

_

Markamızın yürekten desteklediği üç değer odağımız var.

  1. Güvenilir olmak
  2. Sınırları zorlamak
  3. Ekip ruhu

Bu üç temel değeri sorumluluk zemini üzerine bina ediyoruz.

_

Çözüm
Ekibimiz

Abdurrahman Atalay

Kurucu, Genel Yönetici

Mehmet Açıkça

Genel Yönetici Yardımcısı, Metin Editörü

Abdulmetin Çetin

Web Geliştirici, Reklam Yönetici

Kubilay Demir

Sosyal Medya Danışmanı, İçerik Yönetici

Hemen Teklif Alın
Mesaj Yaz
Merhaba! Bize Whatsapp ile Ulaşabilirsiniz.